Lalish Theaterlabor i Театр. Метод і практика: Альма матер

«Промінь лине до променя, він не віддільний від сонця»
з суфійської поеми «Сад істин»
120-літтю Леся Курбаса та 20-літтю Львівського театру ім. Леся Курбаса присвячується!
Театр-дім, театр-школа, територія взаємної провокації… Місце, де ідеї Курбаса чи
Станіславського, Ґротовського чи Васильєва, Брука чи Барби поривають і вільно конкурують з ідеями тих, хто сюди приходить вчитися, творити, шукати. Цю територію ми називаємо АЛЬМА МАТЕР. Головне її призначення – допомогти знайти себе, шлях своєї творчої реалізації. Фестиваль цей збирає людей, для яких театр ім. Курбаса став провокатором і які стали провокаторами для нас; людей невгамонних, для яких пошук на підмостках ніколи не закінчується!


Lalish Theaterlabor (Відень, Австрія)
«без тіні ІІ»
Діють: Ніґар Хасіб, Шамаль Амін
Працюючи над проектом “без тіні” Ніґар Хасіб та Шамаль Амін намагалися відкрити мову на її початковому, середньому і мистецькому рівні, відкрити її поза звичним лінгвістичним символізмом. Нова, не-лінгвістична мова складається зі складів, звуків, тонів і, можливо, з безмовної вокальної експресії, що походить з найрізноманітніших культур.

Це також особлива робота над власними техніками для голосу і співу, та старовинними традиційними курдсько-зараострійськими гортанними техніками. Тут голос та пісні стають джерелом ритму, фізичної присутності, а також, джерелом дії.